Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Пробка у вусі: як і чим його промити вдома

11:30, 12 Січ 2016 · Категорія: Лікування, Інфекції · Переглядів 2987 · 

Поява у вушних проходах сірчаних пробок є досить частою проблемою, позбавлятися від якої найкраще, звернувшись до фахівця. Самостійно промити вухо в домашніх умовах можна досить безпечними способами, які краще використовувати в профілактичних цілях.


Біль у вусі

Біль у вусі



Щоб розм'якшити сірчану пробку, скористайтеся вазеліновим маслом, попередньо підігрітим на водяній бані до 37оС. Це засіб закопуйте по 4-5 крапель 2 рази на день протягом 5 днів. На початку застосування масла, ви можете відчути погіршення слуху, але не переживайте, це відбувається через розбухання пробки. Якщо після проведених процедур пробка не вийде самостійно, зверніться до лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити, якщо болить вухо

Не менш популярним домашнім засобом у боротьбі з пробками є компрес для внутрішнього вуха. Для його приготування, подрібніть 1 зубчик часнику, змішайте з 3-ма краплями камфорного масла і трохи підігрійте на водяній бані. Просочіть цим засобом джгутик з стерильного бинта і помістіть у вушний прохід таким чином, щоб це не викликало у вас дискомфорту. Компрес залиште на 15-20 хвилин. Потім промийте вухо теплою водою.

Під час промивання необхідно нахилитися вниз тим вухом, яке промиваєте. Це важливо, щоб пробка змогла вийти разом з водою.

Ще одним поширеним методом для промивання вух є застосування цибулевого соку. Закапуйте у вухо по 3-4 краплі соку в день. Але перед процедурою обов'язково впевніться у відсутності будь-яких ушкоджень і ранок. Якщо необхідно промити вухо дитині, достатньо буде 1-2 крапель.

Ні в якому разі не намагайтеся промити вухо в домашніх умовах сильним напором води, так як ви ризикуєте пошкодити перетинку, що призведе до ще більш серйозних проблем.

Профілактика утворення сірчаних пробок у вухах

Щоб уникнути появи сірчаних пробок, обов'язково регулярно проводите процедури з гігієни слухових проходів. Не менш 1 разу на тиждень чистите вушні проходи. Для цієї мети не застосовуйте ватяні палички, сірники та інші гострі предмети, а тільки ватяні джгутики. Причому робіть це вкрай акуратно.

Після відвідин басейну, купання в річці, озері або морі, обов'язково видаліть воду з вушних проходів, ретельно просушивши вухо, наприклад, за допомогою фена. Крім того, кожні 3 місяці закопуйте в кожне вухо по 2-3 краплі 3% -ного розчину перекису водню.

Ця процедура є відмінною профілактикою освіти сірчаних пробок.

Якщо в домашніх умовах промити вухо і позбутися пробки вам не вдалося, обов'язково зверніться за допомогою до лікаря, який зможе провести дану процедуру досить швидко і безболісно.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Коментарі користувачів



Якщо турбують сірчані пробки, то можна використовувати спеціальні краплі та спреї, які їх пом'якшують. Мені ЛОР виписувала спрей Ваксол по одній аплікації кожне вухо. Корок розчиняється і виходить дуже легко.

Я від пробок у вухах вже давно користуюсь Ваксолом. По 1-2 аплікації кожне вухо на ніч і до ранку вже все проходить. Я пробувала цей засіб і на собі, і навіть на доньці, якій 11 років – обидві залишилися задоволені)) Мені знайома говорила, що в особливо занедбаних випадках можуть і не допомогти, тоді вже треба промивати. Але ж у нас ще до такого не доходило.

Буквально тиждень тому зіткнулася із проблемою вушних пробок. Чула, що є спеціальні засоби, які підходять для того, щоби вирішити проблему самостійно. За порадою знайомої купила в аптеці спрей Ваксол. Робила по 1-2 впорскування у вухо протягом 4-5 днів, виконуючи м'який масаж козелка. Пробка розм'якшується і просто витiкає самостійно.

Мені кілька разів вимивали вушні пробки за допомогою шприца Жане, процедура не з приємних. А зараз я почала Ваксол пшикати. Він чудово прибирає сухість та сірчані утворення у вушних каналах. Для гігієни вух підходить ідеально.

Та я начебто і доглядаю і мию свою вуха, але так вийшло, що у мене утворилася сірчана пробка!! Та така, що навіть чути набагато гірше стала. Лікар сказав, що потрібний спрей Ваксол. Там потрібно бризкати його у вухо і при цьому краще лежати, а потім через пів години потрібно повторити з іншим вухом. Цей препарат розчинив пробку.

В мене пробки постійно утворюються. Лор виписав спрей Ваксол для їхнього видалення. Корок розм'якшується і витікає потихеньку. Я прибираю сірку тільки якщо вона вже вийшла з вуха, а всередину лазити вушними паличками заборонили.

Раніше ніколи не було проблем із вушними пробками, а тут з'явився дискомфорт... Почала гірше чути на одне вухо, відчуття ніби воно закладене! Мені в аптеці спрей Ваксол запропонували. Спробувала того ж дня. Просто бризкала два дні, як сказано в інструкції, і пробка розчинилася. Залишки я просто прибрала серветкою. Загалом мені цей спрей сподобався.
Підписатись не коментуючи
E-mail:
 Додавання коментаря:
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
Підписатись на коментарі по e-mail
 

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

23:30
Ознаки того, що вашому кишківнику потрібна допомога
22:30
5 порад, які допоможуть зупинити гикавку
17:30
Хвороба, яка може призвести до повної глухоти
13:30
Як конкретно алкоголь шкодить нашому організму
8:30
Хвороба, на котру вказує часта печія
15:30
Перші ознаки хвороби щитовидної залози
13:30
Перші симптоми хвороби Альцгеймера
23:30
Що робити, коли після операції з'явилася грижа
8:30
Вроджена патологія. Як побороти кісту на шиї
22:30
Для чого колоти в суглоб гіалуронову кислоту
21:30
Чому можуть розходитися м'язи живота
19:30
9 випадків болю в грудях, за яких треба викликати швидку
22:30
4 кроки для профілактики діабету
9:30
9 показань для проведення електрофорезу
23:30
4 етапи підготовки до колоноскопії
17:30
Чому в людей буває діабетична стопа
13:30
Режим харчування для хворого на целіакію
7:30
Перша допомога після укусу змії
19:06
Чи варто проколювати пазуху при гаймориті
11:15
Жахливі наслідки варикозу, якщо його не лікувати
14:00
Якісна профілактика болю у спині
22:00
Хрипота може бути ознакою серйозного захворювання
23:00
Про що свідчить схильність до закрепів?
21:00
Хворобу Лайма можна переплутати з застудою
12:30
Симптоми зараження глистами
17:00
Використання яблучного оцту від ревматизму
15:30
Захворювання, які подразнюють шкіру навколо очей
6:20
Як допомогти людині з нападом епілепсії?
23:00
Зміни нігтів, які свідчать про хвороби
23:00
5 продуктів, які вбивають щитоподібну залозу
22:00
Сон на животі передчасно зістарює та підвищує тиск
6:20
5 захворювань, які супроводжує відчуття голоду
22:00
Часте позіхання - ознака інсульту та пухлини мозку
15:30
Проблеми з мовленням, які виникають через хворобу Альцгеймера
22:00
Ревматоїдний артрит частіше виникає у жінок
23:00
Набряки ніг можуть провокувати тромбоз та хвороби серця
22:00
Чи потрібно відмовлятись від солодкого при діабеті 2 типу?
21:00
Ущільнення на тілі, які потребують звернення до лікаря
11:00
Хвороби цієї залози впливають на стан волосся та шкіри
14:00
Ознаки проблем з імунітетом
Здоров'я в соцмережах: