Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиХінофуцин

ЗАТ “Лекхім-Харків”. Україна


Інструкція


Склад:

діюча речовина: chlorquinaldol;

1 супозиторій містить 15 мг (0,015 г) хлорхінальдолу;

допоміжні речовини: препарат ОС-20, полоксамер-188, пропіленгліколь,
ПЕО-400, цетостеариловий спирт.

Лікарська форма. Супозиторії вагінальні.

Фармакотерапевтична група. Протимікробні та антисептичні засоби для застосування у гінекології. Похідні хіноліну. Код АТС G01AC03.

Клінічні характеристики.

Показання. Лікування кольпітів та вульвовагінітів грибкової та неспецифічної бактеріальної етіології.

Протипоказання. Алергічні реакції на хлорхінальдол.

Спосіб застосування та дози. Препарат застосовують дорослі жінки вагінально по 1 супозиторію протягом 20 днів або по 1 супозиторію 2 рази на добу протягом 10 днів. Перед застосуванням супозиторій необхідно змочити водою. Терапію слід розпочинати на початку менструального циклу.

Побічні реакції. В деяких випадках, за наявності ерозій, у початковому періоді лікування може виникати печіння, алергічні реакції (висип, свербіж в ділянці статевих органів).

Передозування. При порушенні режиму застосування і перевищення дози можливі прояви алергічних реакцій у вигляді висипу та свербежу зовнішніх статевих органів. Терапія симптоматична.

Застосування в період вагітності або годування груддю. Враховуючи можливість розвитку загальних реакцій, застосовувати препарат у період вагітності та годування груддю можна лише у тому випадку, коли, очікувана користь від застосування препарату для матері переважає можливий ризик для плода.

Особливості застосування. Завдяки широкому спектру антимікробної дії препарат застосовують при змішаній бактеріальній та грибковій інфекції, особливо у початковий період лікування (до ідентифікації збудників захворювання). Бажано уникати спринцювань в період застосування супозиторіїв.

При вульвовагінальному кандидозі лікування треба проводити у комплексі з пероральним прийманням таблеток ністатину для ліквідації вогнищ кандидозної інфекції у шлунково-кишковому тракті.

При неспецифічних кольпітах рекомендується комбінована терапія: внутрішньопіхвово – супозиторії Хінофуцин-ЛХ, а перорально – відповідні антибіотики системної дії для пригнічення інфекції у ділянках сечостатевого тракту. Одночасно потрібно лікувати статевого партнера.

Діти.

Не рекомендується призначати дітям через відсутність клінічних даних.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами. Немає даних.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Немає даних про будь-яку взаємодію.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Супозиторії чинять протигрибкову дію на аскоміцети роду Aspergillus та роду Penicillium, дріжджові та дріжджоподібні (Candida albicans та ін.) гриби, а також на дерматофіти. Супозиторії Хінофуцин-ЛХ чинять антибактеріальну дію відносно грам позитивних і грам негативних бактерій (Streptococcus pyogenes, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris, Corinebacterium diphtheriae, Salmonella spp., Escherichia coli), а також деяких найпростіших (Entamoeba histolitica, Trichomonas vaginalis, Lamblia intestinalis).

Препарату властива помірна гіперосмолярна активність, внаслідок якої він поглинає піхвові виділення.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: супозиторії білого або білого з жовтуватим відтінком кольору, сигароподібної форми.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. У захищеному від світла місці при температурі від 8 º С до 15 º С.

Упаковка. По 5 супозиторіїв у блістері, по 1 або 2 блістери в пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. ЗАТ “Лекхім-Харків”.

Місцезнаходження. Україна, 61115 м. Харків, вул. 17-го Партз’їзду, 36.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus