Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиОко дропс

-


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний розчин з ароматом троянди;

склад: екстракти та витяжки з лікарських рослин: азадирахта індійська (Azadirachta indica) 5.0%, моринга олійна (Moringa oleifera) 5.0%, вербезинабіла (Eclipta alba) 5.0%, бурхавія розлога (Boerhaavia diffusa) 7.5%, вітекспруття (Vitex negunde) 5.0%, троянда стопелюсткова (Rosa centifolia) 7.5%, яванка (Ptychetis agowain) 2.0%, терміналі я хебула (Terminalia chebula) 5.0%, терміналі я белерика (Terminalia belerica) 5.0%, амла (Emblica officinalis)5.0%, куркума довга (Curсuma longa) 5.0%, коричник камфорний (Cinnomomumcamphora) 3.0%, м’ята перцева (Mentha piperita) 2.0%, кам’яна сіль (Rock salt)2.0%, мед (Honey) 10.0%, кардамон справжній (Elettaria cardamomum) 5.0%, сандалове дерево (Santalum album) 5.0%, мукта (Mufillus margrefiferus) 1.0%, червоний сандал (Pterocorpus santalinus) 5.0%, геліотроп індійський (Heliotropium indicum) 5.0%, васильки (Ocimum sanctum) 5.0%;

допоміжні речовини: вода.

Форма випуску. Краплі очні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в офтальмології.

Код АТС S01X A.

Фармакологічні властивості. Комбінований препарат для місцевого застосування в офтальмології: чинить заспокійливу дію, виявляє аналгезуючий та антисептичний ефекти, усуває запалення за рахунок бактеріостатичної тапроти запальної дії. Деякі з рослинних інгредієнтів усувають відчуття зорового стомлення.

Показання для застосування. Симптоматична терапія подразнення ока, усунення таких симптомів, як

- почервоніння (гіперемія кон’юнктиви та ін’єкованість склер);

- відчуття стороннього тіла (піску);

- відчуття печіння, свербежу;

- слизисте і слизисто-гнійне виділення (закисання очей);

- відчуття сухості;

- зорова втомленість;

- сльозотеча ;

- профілактика запальних ускладнень при травмах очей.

Симтоматичне лікування цих проявів, викликаних фізичними і хімічними факторами (дія диму, пилу, холоду, хлорованої води, косметичних засобів, контактних лінз та інш.), тривалою напругою зору (робота з моніторамикомп’ютерів і відео систем, біноклями, мікроскопами та іншими оптичними приладами, тривале читання в несприятливих умовах, керування авто транспортом таінш.).

Комплексна терапія кон’юнктивітів, кератокон’юнктивітів, сезонних і цілорічних алергічних захворювань (гіпер чутливість до пилку рослин, пилу, шерсті тварин).

Спосіб застосування та дози. При курсовому лікуванні закапувати по 1-2краплі в кожне око 3-4 рази на день протягом 8-10 днів. Можливе одноразове застосування для зняття симптомів подразнення очей, викликаних різними факторами.

Знімають кришку і перевертають флакон догори дном, завдяки спеціальнії формі отвору, краплі надходять тільки при здавлюванні пластикового флакона, що містить ОКО дропс.

Побічна дія. При застосуванні препарату за показаннями в дозах, що рекомендуються, побічна дія не виявлена.

Протипоказання. Не застосовують для лікування дітей віком до 2років. Не слід призначати хворим з підвищеною чутливістю до будь-яких компонентів препарату.

Передозування. При застосуванні препарату за показаннями та вдозах, що рекомендуються, випадків передозування препарату не спостерігалось.

Особливості застосування. У випадку, якщо хворий одночасно застосовує інші офтальмологічні препарати між інсталяціями препаратів необхідно витримувати інтервал по 15 хв. Препарат не призначений для ін’єкцій.

Не можна торкатися кінчиком флакона будь-яких поверхонь.

Варто уникати тривалого застосування препарату, особливо у дітей.

Якщо захворювання ока не є перешкодою для носіння контактних лінз, їхварто зняти перед закапуванням препарату й установити приблизно через 15хвилин.

Вагітність та лактація. Застосовувати препарат під час вагітності та лактації можна тільки в тому випадку, якщо, на думку лікаря, передбачувана користь для матері перевищує можливий ризик для плода.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не досліджена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25°С, втемному і недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 3 роки. Після відкриття препарат зберігають небільше одного місяця.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus