Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиПанавір

ВАТ Мосхімфармпрепарати ім. Н. А. Семашко


ІнструкціяСклад:діюча речовина: 1 мл розчину містить панавіру 0,04 мг.допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін'єкцій.Лікарська форма. Розчин для ін'єкцій.Фармакотерапевтична група. Противірусні засоби для системного застосування.

Код АТС J05AX.Клінічні характеристики.Показання.

  • Герпес вірусні інфекції різної локалізації (генітальний герпес, герпес Зостер і офтальмогерпес).

  • Папілома вірусна інфекція (у комплексній терапії).

  • У складі комплексного лікування кліщового енцефаліту.

Протипоказання.

  • Підвищена чутливість до складових препарату.

  • Тяжка патологія нирок.

  • Дитячий вік до 12 років.

  • Період годування груддю.

Спосіб застосування та дози.Дорослим та дітям старше 12 років Панавір вводять внутрішньо венно струминно у дозі 200 мкг діючої речовини (5 мл розчину).Для лікування герпес вірусних інфекцій і кліщового енцефаліту курс лікування Панавіром складається з двох ін'єкцій з інтервалом 48 годин або 24 години. За необхідності через місяць курс лікування можна повторити.Для лікування папілома вірусної інфекцій Панавір вводять три рази протягом першого тижня з інтервалом 48 годин і два рази протягом другого тижня з інтервалом 72 години.Панавір необхідно вводити струминно повільно.Побічні реакції.Алергічні реакції.Передозування.Випадки передозування Панавіру не зареєстровані. Лікування симптоматичне.Застосування у період вагітності або годування груддю.Застосування під час вагітності можливе лише у разі, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.За необхідності застосування препарату в період лактації необхідно припинити годування груддю.Діти.Препарат не рекомендується застосовувати для лікування дітей віком до 12 років (ефективність і безпечність не встановлені).Особливості застосування.При помутнінні розчину препарат вважається непридатним до застосування.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами.Панавір не впливає на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Не виявлена.Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Панавір субстанція – високомолекулярний полісахарид, який належить до класу гексозних глікозидів (до складу якого входять глюкоза, рамноза, арабіноза, маноза, ксилоза, галактоза, уронові кислоти).Препарат Панавір є противірусним й імуномодулюючим засобом. Противірусна дія обумовлена інгібуванням синтезу вірусних білків. Препарат підвищує неспецифічну резистентність організму і сприяє індукції лейкоцитарного інтерферону. Дослідження показали відсутність мутагенної, тератогенної, канцерогенної, алергізуючої і ембріотоксичної дії.Фармакокінетика.Не вивчалася.Фармацевтичні характеристики.Основні фізико-хімічні властивості: прозора або злегка опалесцентна, безбарвна або зі світло-коричневим відтінком рідина без запаху.Несумісність.Препарат не можна змішувати в одному шприці з іншими лікарськими засобами.Термін придатності.3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.Умови зберігання.Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °C.Упаковка.По 5 мл розчину в ампулі. По 5 ампул у контурній чарунковій упаковці в пачці.Категорія відпуску. За рецептом.Виробник. ВАТ ‘ Мосхімфармпрепарати’ ім. Н. А. Семашко’Місцезнаходження. Російська Федерація, 115172, м. Москва, вул. Б. Каменщики, 9.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus