Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препаратиУльтрасорб

ТОВ “Фарм-Холдінг”, Україна


Інструкція


Склад лікарського засобу:

діючі речовини: Ультрасорб® (вугілля активоване дисперговане і модифіковане волокнисте та

модифікований природний палигорскіт у співвідношенні 2 : 3);

1 пакет містить 0,5 г, 1,0 г або 2,0 г порошку.

Лікарська форма. Порошок.

Дрібнодисперсний порошок сірувато-чорного кольору без запаху.

Назва і місцезнаходження виробника.

ТОВ “Фарм-Холдінг”.

Україна, 03164, м. Київ, вул. Генерала Наумова, 13.

Фармакотерапевтична група. Ентеросорбент. Код АТС А 07В С 10**.

Ультрасорб – це комбінований адсорбуючий препарат (ентеросорбент), до складу якого входять активне модифіковане волокнисте вугілля та модифікований природний сорбент на основі глинистого мінералу палигорскіт у співвідношені 2 : 3.

Вуглецевий компонент - дисперговане активоване волокнисте вугілля, яке містить модифікуючі елементи K, Mg, Zn. Він не лише очищує організм шляхом поглинання токсинів, але й нормалізує білковий, ліпідний та електролітний обміни. Також знижує концентрацію токсичних пероксидів ліпідів та вільних радикалів в організмі. Крім того, вуглецевий компонент в іонній формі може виводити з організму радіонукліди. Таким чином, вуглецевий компонент, очищуючи організм загалом, стимулює його біологічну активність, збільшує природну елімінацію радіонуклідів.

Глинистий компонент – модифікований фероціанідом міді природний глинистий сорбент палигорскіт селективно сорбує цезій, позитивно впливає на перетравлювання всіх поживних речовин.

Ультрасорб не всмоктується при пероральному застосуванні.

Показання для застосування.

Гострі та хронічні інтоксикації організму, зумовлені ендогенними та екологічно залежними захворюваннями, профзахворюваннями у працюючих в екстремальних умовах, що супроводжуються ризиком отруєння радіонуклідами та важкими металами. Хронічний гепатит; комплексна терапія гемабластозів.

Протипоказання.

Загострення хвороб, пов’язаних із розладами травного тракту.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Інші лікарські засоби слід застосовувати за 1,5 - 2 години до прийому або через 1,5 - 2 години після прийому препарату Ультрасорб®.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат не всмоктується при пероральному прийомі, тому в разі необхідності може застосовуватися вагітними жінками та в період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами.

Препарат Ультрасорб не впливає на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами та роботі зі складними механізмами.

Діти.

У зв’язку з тим що препарат не всмоктується при пероральному прийомі, застережень щодо застосування його для дітей немає.

Спосіб застосування та дози.

Ультрасорб приймають внутрішньо за 1,5 – 2 години до або після їди чи прийому лікарських засобів у вигляді суспензії (0,5 – 1 г на ⅓ склянки води) 2 - 3 рази на день протягом 7 - 14 діб.

Як профілактичний засіб для працюючих в екстремальних умовах препарат призначається в разовій дозі 0,1 г на 1 кг маси тіла за 1-1,5 години до входження в зону дії екстремальних факторів (приймають у вигляді суспензії, розчиняючи необхідну дозу у ½ склянки води).

Передозування. Передозування препарату не призводить до гострого або хронічного отруєння, але може призвести до запору. У таких випадках необхідно призначати проносне.

Побічні ефекти.

При тривалому прийомі препарату може мати місце запор. З метою запобігання цьому явищу для пацієнтів, схильних до запору, рекомендується призначати проносні засоби.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Призначення препарату одночасно з іншими лікарськими засобами, які здатні адсорбуватись на препараті Ультрасорб®, не бажане. Така взаємодія призводить до втрати (частково або повністю) фармакологічних властивостей як ентеросорбенту, так і супутніх препаратів, а також до уповільнення фармакодинаміки та істотної зміни фармакокінетики зазначених препаратів.

Термін придатності.

5 років.

Умови зберігання. Зберігати в сухому місці, окремо від речовин, що виділяють гази та пари, при температурі від 15 ° С до 25 ° С.

Упаковка
. По 0,5 г, 1 г та 2 г порошку у пакетах; по 10 пакетів у пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus