Коли ви вже перепробували все, то спробуйте ще цей метод.
Як кинути курити
Не варто говорити про те, що ви кидаєте курити, краще сформулювати свою фразу на кшталт: "Я курити не хочу". Візуальні відмінності в даному випадку не суттєві, проте це відіграє досить важливу роль у випадку психологічної свідомості. Також рекомендується ретельно розібратися у собі, провести певний самоаналіз. На даному етапі слід зрозуміти, в яких же життєвих ситуаціях у вас найчастіше виникає потреба курити - це може бути робота, поїздка в автомобілі або просто під час дозвілля вдома.
Спробуйте замінити куріння рядом можливих альтернатив. Зокрема, можна випити чашку чаю або з'їсти яблуко, існує ряд корисних і приємних альтернатив сигареті – варто лише просто звернути на них належну увагу. Ви можете використовувати різні медичні препарати, які були виготовлені спеціалістами, що зарекомендували себе. Однак не варто розраховувати на кожен із них, на жаль, часто на даному ринку зустрічаються також підробки або просто недієві засоби.
Вам варто повірити насамперед самому собі, що кинути палити стає обов'язковим етапом на вашому життєвому шляху. Для цього лише вивчіть медичну статистику – до яких видів наслідків призводить регулярне куріння, як воно може позначитися на вашій зовнішності та тривалості життя, вивчіть питання про те, як оточуючі ставляться до вашої звички курити – все це стане чудовим помічником у боротьбі з курінням. Багато хто впевнений, що, скоротивши кількість сигарет до однієї, ви кинули курити – це не так, боротьба з курінням має вестися до абсолютної перемоги.
А ви колись кидали курити?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
4 навички, які потрібно засвоїти школярам
Вправа, яка допоможе дізнатись емоційний стан дитини
Тонкі шведські млинці панкакор з брусничним соусом