Якщо цих правил не дотримуватися, то зростає ризик виникнення пухлини мозку.
люди з телефонами
1. Вагітним жінкам не можна тримати мобільний телефон на животі. Випромінювання може негативно вплинути на дитину.
2. Не можна розмовляти мобільним телефоном більше 15 хвилин на день. А от якщо розмовляти мобільним більше двох годин на день, то може виникнути хронічний головний біль. Згодом це загрожує порушенням сну та працездатності, виникненням депресії та стресу.
3. Наклейки не змінюють потужності випромінювання. Є думка, що якщо наклеїти на телефон спеціальні наклейки, потужність випромінювання зменшиться. Такі наклейки досі продають у магазинах. Але вони не допомагають.
4. При розмові мобільним телефоном краще використовувати спеціальну гарнітуру. Так потужність випромінювання знижується удесятеро.
5. Не можна носити телефон у кишені штанів. Шведські вчені довели, що тривалий вплив випромінювання мобільного телефону може призвести до безпліддя. Оскільки випромінювання ушкоджує клітини, вони мутують. Тому краще носіть телефон у сумці.
6. Не можна тримати слухавку біля вуха під час додзвону. Максимальне випромінювання виходить із телефону в той момент, коли ви комусь додзвонюєтеся. Тому в цей момент не тримайте трубку біля вуха.
А як ви користуєтеся мобільним телефоном?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою