* Колеус.З екстракту кореня отримують форсколин. Він контролює рівень ліпази - ферменту, який відповідає за жирові запаси організму. Не обов'язково бігти в аптеку і купувати медикаменти, що містять екстракт цієї рослини. Якщо колеус форсколіі росте на вашому підвіконні, ви можете взяти його корінь, висушити, подрібнити і вживати з їжею (на кінчику ножа 2 рази на день). Ефект буде не гірше, ніж від ліків.
* Талабан польовий (грошове дерево) - самий звичайний бур'ян, що росте повсюдно на полях, луках, уздовж доріг, на дачних ділянках.
Використовують траву і насіння.
Настій трави: 2 ст. ложки сухої сировини залити 300 мл окропу, настояти 2 години, процідити. Пити по 1 столові ложки 5-6 разів на день;
Насіння: 1/3 ч. ложки розтертого насіння приймати 2-3 рази на день за 15 хв. до їжі.
Курс - по 3 тижні з перервою на 10 днів. Рослина цінна ще й тим, що в зрілому віці допомагає при стенокардії, атеросклерозі, головних болях, шумі у вухах, загальної слабкості.
* Аніс звичайний.Приймати подрібнене насіння по 1,5-2 г (на кінчику ножа) в день з їжею.
* Селера.Сік з коріння. Пити по 2 ч. ложки, 2-3 рази на день. Відмінно допомагає впоратися із запаленням передміхурової залози.
* Пастернак (дикий, городній) і любисток.Візьміть 2 ст.ложки свіжих коренів і змішайте з 1 ст.ложка меду. Додайте 300 мл кип'яченої води, настоюйте 8 годин, процідіть і пийте по 100 мл 3 рази на день за 15-20 хвилин до їжі.