Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби








Затримка статевого розвитку

Категорія: 

Затримка статевого розвитку - сповільнення розвитку статевих залоз та появи вторинних статевих ознак.

Клініка затримки статевого розвитку



Розрізняють такі варіанти затримки статевого розвитку:
1. Синдром пізнього пубертату. Такі діти народжуються з нормальною масою тіла. В 3-4-річному віці стає вираженою затримка росту. Пізніше темпи росту нормалізуються, але до 17-18-річного віку зберігається низькорослість. У 17-18 років настає статеве дозрівання, і надалі в рості і статевому розвитку ці особи не відстають від їхніх ровесників.
2. Несправжня адипозогенітальна дистрофія. Вона характеризуеться наявністю статевого недорозвинення на фоні ожиріння, виникає внаслідок сповільнення метаболізму статевих гормонів у жировій тканині.
3. Синдром неправильного пубертату. У хворих з цим синдіммом лі ні і віоринни і.ітєні ознаки з'являються задовго до пубертатного періоду. Характерними проявами синдрому Є ожиріння, смуги розтягнення на шкірі живота і стегон, огрубінні! голосу, раніш поява оволосіння в пахвових ділянках і на лобку.
4. Синдром мікропеніса. Маленькі розміри статевого члена зумовлені порушенням формування його печеристих тіл.

Діагностика затримки статевого розвитку



Діагностика грунтується на правильно зібраному анамнезі та уважно проведеному об'єктивному обстеженні. Слід враховувати, що, як правило, діти в розвиткові наслідують батьків.

Лікування затримки статевого розвитку



Проведення заходів щодо зниження маси тіла при несправжній адипозогенітальній дистрофії, введення анаболічних стероїдів при синдромі мікропеніса.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus