Фізичні покарання дітей цілком прийнятні у багатьох культурах.
Насилля для покарання дітей
Близько 63% дітей віком від 2 до 4 років у всьому світі регулярно піддаються фізичним покаранням з боку вихователів. Шістдесят дві країни заборонили цю практику, яка дедалі частіше розглядається як форма насильства.
Дослідження, проведене міжнародною групою вчених, включаючи дослідника з Техаського університету в Остіні, опубліковане в The Lancet показало, що фізичне покарання дітей неефективне для запобігання проблемам з поведінкою дітей або досягнення позитивних результатів, і натомість викликає зростання поведінкових проблем та інших несприятливих результатів з плином часу.
Команда вивчила дослідження, пов'язані з фізичним покаранням, таким як ляпаси, і виключила будь-яку поведінку, яка могла бути фізичним насильством над дитиною. Дослідники виявили достатньо доказів, що підтверджують заяву Комітету з прав дитини Організації Об'єднаних Націй, в якій країнам рекомендувалося припинити застосування всіх видів фізичних покарань щодо дітей.
Немає жодних доказів того, що фізичне покарання корисне для дітей. Усі свідчення вказують на те, що фізичне покарання шкідливе для розвитку та благополуччя дітей.
Батьки б'ють своїх дітей, тому що думають, що це покращить їхню поведінку. На жаль для батьків, які б'ють, дослідження знайшло чіткі та переконливі докази того, що фізичне покарання не покращує поведінку дітей, а, навпаки, погіршує її.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Як полегшити коліки в новонародженого?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою