Дійсно такий засіб ефективно справляється з поставленим завданням, проте в самій вакцині нічого здорового немає.
Розглядаючи склад препарату від грипу, який пропонувався для введення в 2014 році, можна стверджувати, що входять до нього: цукор, яєчний білок, желатин, ртутьвмісний компонент тімеросал, солі алюмінію, формальдегід, а також речовина неоміцин, навряд чи в здоровому глузді хтось наважиться назвати це все корисним. Говорячи доступною мовою, вакцина завдає організму більше шкоди, ніж сам вірус грипу, від якого і покликаний захищати організм цей засіб.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як розпізнати симптоми діабету ІІ типуМожливо, ви чули про те, що Незалежна контрольно-харчова лабораторія виявила в щепленнях від грипу токсичну ртуть, вміст якої в 25 000 (!) Разів вище, ніж допустимо за нормами у питній воді. Саме тому і виникає питання - чи варто ризикувати, вводячи собі вакцину від грипу, і наскільки обґрунтовано застосування такого засобу? Міністерство охорони здоров'я стверджує, що вакцинація істотно знижує кількість випадків захворювання на грип. Однак на ділі фахівці зізнаються, що не можуть підтвердити правильність подібних суджень.
Іронія вакцинації полягає в тому, що щеплення від грипу ослабляє імунну систему здорової людини, а тому захищаючись від грипу, він стає беззахисним проти інших, куди більш небезпечних захворювань. Це не варто забувати, зважившись на такий крок як щеплення від грипу. Може бути куди корисніше запобігти грипу маніпуляціями, спрямованими на зміцнення власного імунітету? Для цього підійде правильне і раціональне харчування, заняття спортом, а також регулярне загартовування.