Чи можемо ми уявити сучасне життя без комп'ютерів та інших гаджетів? Вони привнесли в наше життя багато нових можливостей і зручностей. Однак, лікарі з тривогою відзначають, що якщо багато часу проводити, сидячи за комп'ютером, погіршиться постава, а також загостряться вже наявні проблеми з хребтом. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Вирівнюйте спину
Останнім часом лікарі все частіше стали діагностувати у людей так званий "комп'ютерний горб", тобто підшкірний жир ззаду шиї, викликаний тривалим (більше 5 годин) сидінням за монітором. За словами відомого британського остеопата Робіна Лансмана, серед сучасних молодих людей спостерігається справжня епідемія запущеної форми скаліоза. Подібні діагнози він ставить десяткам молодих людей на місяць.
Сколіоз, спровокований довгим сидінням за комп'ютером, назвали «комп'ютерним горбом». Медики відзначили, що в цьому випадку з часом у людини розвивається справжнісінький горб. Небезпека в тому, що горб вилікувати практично неможливо.
Першими симптомами захворювання є болі в спині, шиї та попереку. Через постійне сидяче положення страждає хребет і грудна клітка. Більш того, відзначаються постійні головні болі і напади невеликого, але систематичного запаморочення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою