Збивати температуру, яка нижча 38,5 С не слід, тому вона являє собою захисну реакцію організму на потрапила всередину його інфекцію. Зазвичай через кілька днів температура знижується, проте потрібно ще якийсь час побути вдома, тому ослаблена людина з великою ймовірністю може підхопити нову інфекцію. Щоб уникнути ускладнень після грипу пройдіть повний курс лікування, давши організму за цей час зміцніти і відновитися.
Виконуйте певні вимоги і до приміщення, в якому перебуває хворий, які полягають у провітрюванні кімнати і щоденному вологому прибиранні.
Для захисту від можливих ускладнень правильно організуйте харчування. Найбільш корисними в цей період будуть каші (вівсяна, пшоняна, гречана і ін.) І кисломолочні продукти, тому вони містять поживні речовини і досить легко засвоюються. Включіть в раціон овочеві супи, які нормалізують процес травлення і прискорюють виведення шкідливих речовин. Для задоволення потреби в білках їжте страви з відвареної морської риби. Також введіть в раціон більше фруктів, до складу яких входять вітаміни різних груп. У період захворювання збільште норму щодня випивається рідини до 2,5 л, надаючи перевагу мінеральній негазованій воді, ягідним морсам (особливо з журавлини і брусниці), неміцному чаю.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кислі ліки: при яких захворюваннях допоможе лимонПрекрасними помічниками при лікуванні грипу служать численні народні засоби (відвари, настої, інгаляції, при відсутності температури, та ін.), Використання яких дозволить вам не допустити ускладнень після нього.