Гіпертеріоза. Так називається гіперактивність "щитовидки", яка веде до надмірного вироблення цієї залозою тиреоїдних гормонів. Тиреоїдні гормони прямо відповідають за гнів. Найчастіше можна спостерігати у жінок.
Цукровий діабет. Гнів буває викликаний дисбалансом хімічних речовин у головному мозку, а цей дисбаланс, в свою чергу, може бути обумовлений коливаннями рівня цукру в крові.
Депресія. Нерідко забувають, що депресія - це не тільки смуток, пригніченість і занепокоєння. Ознакою депресії є також і надмірна дратівливість, що переходить в гнів.
Хвороба Альцгеймера. Проблема в тому, що "Альцгеймер" впливає на лобову частку мозку, а та відповідальна за особистісні характеристики. Відповідно, не в кращу сторону може змінитися і характер хворого.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені виявили улюблений колір агресивних людейІнсульт. Вплив цієї хвороби аналогічний впливу Альцгеймера в тому сенсі, що інсульт також ушкоджує лобову частину мозку.
Нарешті, серйозні захворювання печінки -
гепатит або цироз. Вони призводять до так званої печінкової енцефалопатії - незапальні захворювання головного мозку, також частково змінює реакції і поведінку людини.