Порушення роботи мозку може бути пов'язано з травмами, систематичним отруєнням організму шкідливими речовинами, з судинними порушеннями, віковими змінами. Якщо ви систематично відчуваєте головний біль, запаморочення, забудькуватість, страждаєте хронічним безсонням або сонливістю, зверніться до лікаря.
Вам призначать необхідне обстеження. Тільки на підставі результатів можна поставити точний діагноз і призначити необхідне лікування, спрямоване на усунення причини порушень роботи мозку і на відновлення його функції.
Як обстеження застосовується магнітно-резонансна томографія, УЗД, проводяться загальні та біохімічні аналізи крові, а також дослідження крові на рівень гормонів. Фармацевтичні медичні препарати, що відновлюють роботу мозку, може підбирати тільки лікар. Для лікування призначають ноотропні засоби "Аминалон", "Пірацетам", "Фенибут" або подібні препарати. При необхідності лікар призначить інші ефективні засоби направленої дії.
Під час лікування відмовтеся від шкідливих звичок, дотримуйтеся режиму дня, уникайте стресів і нервового напруження. Сон повинен тривати не менше 8 годин. Якщо ви відчуваєте сонливість в денний час, на період лікування візьміть відпустку або попросіть виписати вам лікарняний лист.
Приділіть особливу увагу раціону харчування. Включіть до свого меню жирні сорти морської риби, печінка тріски, оливкова олія, горіхи, зелень, свіжі овочі і фрукти.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як покращити кровообіг головного мозкуЩодня тренуйте пам'ять. Активна розумова діяльність дозволяє продовжити спільну діяльність на кілька років. Розгадуйте ребуси і кросворди, заучувати напам'ять поезію і уривки з прози.
За призначенням лікаря приймайте полівітаміни і риб'ячий жир, який продається в капсулах, містить велику кількість жирних кислот Омега-3, 6, 9,12, які сприяють живленню мозку.