Дана ситуація знайома багатьом жінкам. Прищі можуть з'явитися від надлишкових переживань, від з'їдених продуктів, напередодні критичних днів - причин може бути безліч. Але ніхто, милі дами, не знає ваш організм краще вас самих. Якщо ви не раз помічали, що шкіра негативно реагує на ті чи інші продукти, виключіть їх з раціону перед важливим заходом, намагайтеся звести до мінімуму "чинники ризику".
У спробі позбутися від прищів не перестарайтеся. Не робіть чистку самостійно, краще зверніться в салон. Якщо косметолог, завершуючи процедуру, вирішить обмежитися лише застосуванням апарату Дарсонваля, не соромтеся, попросіть обробити обличчя (або інші потрібні ділянки шкіри) рідким азотом. Дарсонваль запобігає подальше запалення ушкоджених ділянок, але рідкий азот в даному випадку набагато ефективніше заспокоює шкіру.
Завжди зберігайте в косметичці засіб для екстрених випадків. Нехай скористаєтеся ви ним всього раз на півроку, але зате не залишитеся "беззбройними" тоді, коли це дійсно необхідно. До складу засобів, які підсушують прищики і прибирають запалення, повинні входити цинк і саліцилова кислота. Не намагайтеся замінити їх "важкою артилерією" з аптечки. Не припікають пошкоджені ділянки спиртом - він може викликати опіки, які тільки підкреслять дефекти шкіри.
Якщо під рукою немає спеціальних засобів, загляньте в ванну кімнату, - в кожному будинку знайдеться зубна паста. Нанесіть її на запалені ділянки шкіри і залиште на ніч (косметологи іноді самі рекомендують вдаватися до такого засобу, якщо на шкірі немає відкритих ранок). Що входять до складу зубної пасти речовини, що дають охолоджуючий ефект (ментол, м'ята), упокоївся шкіру, зроблять прищики не такими помітними.
Також можна скористатися іншими народними засобами. Більшість з них зводиться до того, що на запалену ділянку шкіри накладається активна речовина. Наприклад, господарське мило з сіллю (на 7-10 хвилин), компрес з насиченого сольового розчину (на ніч), дріжджі з 3% -ний перекисом водню (10 хвилин), розмелені таблетка аспірину (10-15 хвилин). При виборі того чи іншого засобу враховуйте особливості своєї шкіри. Якщо вона занадто чутлива, то агресивні речовини можуть привести до ще більш сумного результату.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вилікувати підшкірні прищіЧастина прищів, від яких не вдалося позбутися, замаскуйте за допомогою декоративної косметики. Використовуйте для цього консилери та коректори різних кольорів. Для маскування червоного кольору візажисти використовують зелений відтінок коректора. Точково нанесіть його на потрібні ділянки шкіри, накладіть зверху тональний засіб, за необхідності припудріть. Використовуйте засоби, що маскують акуратно: надлишок косметики на проблемному місці тільки приверне увагу до дефекту.