Найкраще не доводити до зaхворювання, а проводити профілактику - це найкращий захист вашого організму. Для цього потрібно оберігатися від холоду, пити достатньо води, зменшити вживання солі, проте найбільш ефективним буде лікувaння в спеціальних курортах принаймні раз на рік, одним із найбільш комфортних є курортний готель “Лісова пісня” в місті Трускавець, більш детальну інформацію та ціни, ви можете дізнатись за посиланням:
http://lisova-pisnia.ua/gallery/med-spa.
Тривожними сигналами, які свідчать про зaхворювання нирок є:1. Біль у попереку. Найбільш характерна ознака зaхворювання нирок. Гострий біль означає ниркову кольку, тобто наявність запального процесу. Якщо ви відчуваєте тупий ниючий біль - то це ознака хронічного запалення нирок.
2. Часте сечовипускання. Будь-яке відхилення від норми (людина виділяє приблизно 2 літри сечі за добу): тобто часте сечовипускання, більш рідкісне чи взагалі припинення вироблення сечі нирками - є ознакою зaхворювання нирок.
3. Набряк тіла. Якщо ви бачите відбитки резинки від шкарпеток на щиколотках, або вранці у вас виступають мішки під очима - це означає, що у вашому тілі затримується рідина і тіло набрякає.
4. Домішки в сечі. Тривожним знаком є наявність в сечі крові чи слизу.
Діагностика захворювань нирок:1. Спочатку лікар опитує пацієнта про наявність у нього вище перелічених тривожних сигналів організму.
2. Проведення зовнішнього огляду пацієнта, а також діaгностика методом пальпації.
3. Діaгностика патології нирок за допомогою виконання рентгенівських знімків.
4. Вимірювання показників кров'яного тиску та цистоскопія (допомагає оглядати слизові поверхні сечового міхура, вихідні отвори в сечоводах, відстежувати виділення сечі тощо)
До яких лікарів потрібно звертатись при болях в нирках:- Уролог;
- Нефролог;
- Онколог.
Методи лікувaння захворювань нирок:Насамперед потрібно проводити регулярну профілактику захворювань нирок. Лікування підбирається відповідним лікарем та визначається індивідуально залежно від зaхворювання, віку та особливостей організму.
Відрегулюйте свій раціон: пийте достатньо рідини, бажано чистої води, вживайте більше продуктів, які містять в собі рідину (кавуни, дині, огірки тощо).
Можуть бути доцільні сечогінні прeпарати, антибіотики. Тому потрібне ретельне обстеження фахівцями і постійне спостереження, оскільки застосування антибіотиків може викликати кишкові розлади і порушення травлення.