Сучасні представниці прекрасної статі ретельно стежать за своєю зовнішністю, використовуючи для цього дорогу косметику і засоби по догляду за тілом. Однак, мало хто знає, що любов до частих гігієнічних процедур може принести шкоду для здоров'я. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Не варто щоразу користуватися мочалкою
Влітку, особливо в найспекотніші періоди, єдиним бажанням після прогулянки є прохолодний душ з освіжаючим гелем або пінкою. На жаль всіх любительок купатися, хлорована вода і засоби для душа наносять шкірі шкоди, порушуючи її природний баланс і природну мікрофлору. Також змивається натуральне жирове мастило, що захищає шкіру від пошкодження і роздратування.
Оптимальний час в душі необхідно обмежити 10 хвилинами, при цьому варто вимикати воду при намилюванні тіла. До слова, використовувати спеціальні засоби краще не частіше двох разів на тиждень.
У ванні можна поніжитися близько 20 хвилин. Однак і в цьому випадку не варто зловживати засобами для ванн.
Застосування мочалки також таїть в собі небезпеку. Вона потрібна для видалення частинок відмерлої шкіри. Однак при регулярному використанні в порах губки утворюється сприятливе середовище для розвитку різних хвороботворних мікроорганізмів. Молочниця у жінок може стати наслідком такого купання.
Фахівці вважають, що не варто щодня використовувати мочалку при гігієнічних процедурах. При цьому необхідно стежити за її чистотою і вчасно міняти. Робити це необхідно кожні 1,5-2 місяці. Між використаннями мочалку необхідно прати і сушити. Зберігати її краще в провітрюваному приміщенні.
Натуральні мочалки можна прати в автоматичних машинах, але догляд за ними також необхідний. Спочатку треба акуратно випрати губку в мильному розчині, а потім розвести в літрі води 5 столових ложок оцту і замочити її на 2-3 години. Після цього мочалку необхідно промити в проточній холодній воді і ретельно просушити.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини
Тушковане куряче філе з гарбузом в сметанному соусі