Причинами шуму можуть бути звичайна перевтома, а іноді й серйозні захворювання. Як попередити шум? Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Дотримуйтеся цих порад
Своєчасне проходження диспансеризації Щорічне профілактичне медичне обстеження в обсязі, необхідному для кожної конкретної вікової групи. Найкраще лікування – це профілактика. Та й хвороби, виявлені на початковій стадії, лікуються швидше, ефективніше і дешевше.
Дотримання правил здорового способу життя Сюди відносяться раціональний режим праці і відпочинку, здорове харчування, відсутність шкідливих звичок. Відмінною профілактикою шуму в голові є регулярні прогулянки на свіжому повітрі. Якщо ж доводиться цілий день сидіти в задушливому офісі – обов’язкові періодичні провітрювання кабінетів одноразово в годину протягом 10 хвилин. Регулярний прийом призначеного лікування при наявності хронічної патології Особливо це стосується гіпертоніків. Дуже часто пацієнти, відчувши себе добре, різко припиняють прийом ліків, які в ряді випадків призначені для довічного прийому. А далі слідує гіпертонічний криз, а може навіть і інсульт. Призначити або відмінити препарат компетентний тільки лікар.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу
7 ознак, що дитина не висипається
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен