Знизився слухЗдоров'ю вух можуть нашкодити потрапляння води при купанні, утворення вушної сірки, отит (запалення середнього вуха), ходіння в холодну погоду без головного убору, прослуховування музики в навушниках на повну гучність, авіаперельоти і т. д.
Якщо ти помітила, що гострота слуху з часом почала знижуватися, без зволікання вирушай до лора. Щоб з'ясувати ступінь порушення слуху, лікар проведе візуальний огляд, а після призначить спеціальне діагностичне дослідження - аудіометрію. Виходячи з його результатів, доктор зможе підібрати оптимальне лікування.
ХропінняВважається, що з цієї неприємної проблемою знаком кожен п'ятий дорослий чоловік на планеті. Згідно зі статистикою, після сорока років хропуть до 40% жінок і 60% чоловіків. Як правило, причинами хропіння є: звуження просвіту носоглотки через збільшених мигдаликів, надмірна вага, провисання м'якого піднебіння, вазомоторний риніт, а також наявність поліпів, куріння та ін.
Неприємний запах з ротаКрім стоматологічних проблем і хвороб шлунково-кишкового тракту, неприємний запах з рота можуть провокувати захворювання верхніх дихальних шляхів: фарингіт (запалення слизової оболонки глотки), тонзиліт (запальний процес у піднебінних мигдалинах), ангіна, алергічний риніт, хронічний гайморит.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П'ять поширених міфів про лікування застуди Нежить триває більше тижняЯкщо нежить турбує тебе більше тижня, швидше за все ти маєте справу з синуситом - запаленням слизових оболонок придаткових пазух носа. На відміну від банального нежитю, синусит супроводжується головним болем, підвищенням температури тіла, закладеність і гнійними виділеннями з носа, набряком м'яких тканин обличчя в області ураженої пазухи.