В осінню пору багато кому не дає спокою нежить: ніби людина й не хвора, але і не здорова.
Спробуйте!
1. Інгаляції з ефірними маслами. Каструлю з водою треба довести до кипіння, додати у воду кілька крапель ефірного масла. Далі накрийте голову рушником і дихайте корисною парою. Найчастіше використовують масла хвойних рослин, евкаліпта та м'яти. Слизова оболонка носа може пересихати після таких інгаляцій, тому через півгодини після процедури ви можете закапати ніс маслом обліпихи (по 1 краплі в кожен носовий прохід).
2. Компреси з соком цибулі. Натріть одну цибулину на дрібній терці і відтисніть сік. Змочіть два ватні диски в цибульному соку, скрутіть кожен з них в трубочку і засуньте в носові проходи. Тримайте стільки, скільки зможете витерпіти, оскільки цибулевий сік провокує печіння в носі.
3. Трьохетапне лікування нежитю. 1 етап: пару крапель ефірного масла м'яти потрібно розсмоктувати протягом п'яти хвилин. Через годину-півтори можна приступати до 2 етапу: нагріти воду, вилити її у велику миску і розчинити в ній одну столову ложку гірчичного порошку. Опустити в воду ноги і тримати їх там доти, поки вода не охолоне. 3 етап: випити горнятко гарячого чаю з липою, мелісою або м'ятою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чим небезпечний стафілокок для дітей?
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою