1. Прохолодне повітря в кімнаті. Чим нижча температура вдихуваного повітря по-порівнянні з температурою тіла, тим вище тепловіддача. Так що провітрювати потрібно часто. Оптимальною вважається температура повітря в кімнаті + 20 º C.
2. Вологе повітря. Організм буде втрачати багато рідини в сухому повітрі. І, крім того, будуть пересихати запалені слизові. Якщо немає зволожувача, розвішуйте мокрі рушники біля ліжка дитини, часто протирайте підлогу. Ідеальна вологість - близько 60%.
3. Рясне і часте пиття. Вода, морс, компот, теплий чай з лимоном, головне - багато. Для цього потрібно проявити кмітливість, так як дитина може і не захотіти пити багато і часто. Тепловіддача відбувається при випаровуванні з шкіри поту, а також при сечовипусканні і диханні - для всього цього потрібна вода. Потрібно «випоювати дитину», як говорять лікарі, поки колір сечі з насиченого жовтого не стане світло-жовтим, а сечовипускання досить частим.
4. Годувати багато не треба - за апетитом. Перетравлення їжі підвищує температуру тіла. Температура їжі та напоїв повинна бути не вище +38 º C. Дитині не потрібні додаткові джерела тепла в організмі.
5. Легкий одяг, якщо дитині спекотно - труси та майка з коротким рукавом. Відкриті ділянки шкіри і легкий одяг сприятимуть тепловіддачі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -ТОП 3 вправи для стрункого живота