Зверніться до алерголога Головний привід для відвідин цього фахівця восени - можливе загострення алергії, якщо ви страждаєте від неї в теплу пору року. Не забувайте, що і в несезон можлива ремісія, адже в цей період в навколишньому середовищу також присутня велика кількість алергенів: все ще цвітуть рослини, дозрівають різні плоди, ведуть активне життя комахи, укуси яких можуть викликати алергічну реакцію.
Зробіть вакцинацію У пріоритеті - щеплення проти грипу і пневмококових інфекцій. Це пов'язано з тим, що спалахи даних хвороб відбуваються взимку, а для вироблення імунітету проти їх збудників потрібен час.
Відвідайте психотерапевта З настанням осені довжина світлового дня стрімко зменшується, що згубно впливає на настрій і загальний стан організму. Також позначаються різкі перепади тиску, зниження температури повітря, зміна клімату... Якщо у вас часто буває погане самопочуття і настрій з приходом холодів, спробуйте звернутися за допомогою до психотерапевта.
Проконсультуйтеся з неврологом Від швидкої зміни погоди люди, які страждають від чутливості судин або мають проблеми в роботі серцево-судинної або нервової систем, починають страждати від головних болів, слабкості, хронічної втоми і проблем з тиском. Якщо ви помічаєте схожі симптоми у себе - поспішайте до невролога: він виявить причину нездужань і призначить індивідуальне лікування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен