Міжреберна невралгія. При цьому порушенні біль може відчуватися в зоні серця, але стандартні "сердечні" препарати не знімають інтенсивності больового синдрому. Біль, спричинена міжреберною невралгією, посилюється або слабшає, коли людина нахиляється, повертає корпус, рухає руками, сміється, повідомляє Хроніка.інфо з посиланням на healthinfo.ua.
Невроз. У пацієнтів, які страждають неврозами, напади болю виявляються періодичними і тривають недовго, мають характер колючих, ниючих відчуттів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про що сигналізує біль у грудях?Стрес або депресія. У такому стані у людини можуть спостерігатися болі, що нагадують болю при серцевому нападі - локалізовані в області шиї і плеча. Страх через можливе інфаркту тільки погіршує стан. Але в разі депресії і стресу біль, схожа на серцеву, пов'язана виключно з напругою м'язів.
Хвороби шлунка і підшлункової залози. Як правило, больові відчуття в серцевої області через таких хвороб виникають у зв'язку з прийомом їжі або від голоду.
Здуття. Роздутий кишечник - не така вже й рідкісна причина болю в області серця: при здутті порушення деяких серцевих функцій обумовлено фізичним тиском.
Проблеми з хребтом. Ослаблення хребта або його грижі в районі грудного відділу, обмеження нервового корінця - все це також здатне провокувати біль в області серця.