При застуді, наша імунна система відправляє на боротьбу з вірусом всілякі хімічні речовини, такі як гістамін, простагландини і багато інших, щоб придушити інфекцію. Іноді це робиться дійсно ефективно, тоді симптоми не розвиваються, але в більшості випадків у нас розвивається побічний ефект - нежить і біль у горлі.
Крім того, віруси повертаються в наші дихальні шляхи віями (маленькими рухомими волосками), які вистилають наші дихальні шляхи і легені. Тому цей вірус може перерости в кашель і бронхіт.
Як правило, інкубаційний період становить від 8 до 12 годин, тобто це час від впливу вірусу до появи симптомів. Хвороба досягає піку приблизно через 72 години і зникають протягом тижня.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Віруси, які допоможуть алкоголікамЧому взимку ми хворіємо частіше?Чи є зв'язок між зимою і застудою? Насправді є. Респіраторні віруси люблять холодне сухе повітря. Вони виживають краще. Фактично, коли вони потрапляють у вологий ніс з температурою тіла, який має хороший тонкий слиз і здорові волоски вій, вони часто опиняються в пастці. Вії забивають їх назад в горло, де вони проковтують і руйнуються шлункової кислотою.
У більш холодному повітрі віруси можуть виживати довше і з більшою ймовірністю можуть проникати в наші клітини. Сухий ніс, який часто розвивається від систем опалення в приміщенні, з більшою ймовірністю може бути заражений.
Ще одна причина частих хвороб взимку - ми більше знаходимося в приміщенні і більш тісно спілкуємося. Крім того, діти, які є головними переносниками вірусів, заражають один одного в школі і приносять віруси додому.