"Певна частина мозку відповідає за регулювання температури тіла: гіпоталамус. Завдяки виділенню тепла або розсіюванню тепла, це гарантує, що температура всередині залишається в основному незмінною", - пише видання Focus.
Висока температура завжди вказує на інфекцію?Ні. Зараження хвороботворними мікроорганізмами є поширеною причиною лихоманки, але є і багато інших можливих причин. Наприклад, вона може виникати при аутоімунних і онкологічних захворюваннях, при тепловому і сонячному ударі або при надактивного щитовидній залозі. Нарешті, що не менш важливо, важкі фізичні навантаження (наприклад, марафон), можуть призвести до короткочасного підвищення температури.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: https://zdorovia.com.ua/likar/33806yak-temperatura-tila-vplivae-na-imunitet.htmlЗниження температури: так чи ні?Багато хто використовує жарознижуючі препарати навіть при незначно підвищеної температури. Однак це не є необхідним.
Навпаки: патогенні мікроорганізми відчувають себе особливо комфортно при нормальній температурі близько 37 градусів. Якщо температура підніметься, організму легше знищити віруси і бактерії. Тобто, підвищена температура підтримує організм в боротьбі з хвороботворними мікроорганізмами.
Загальне правило: жарознижуючі мають сенс при температурі 39 градусів. Окремі рекомендації можуть застосовуватися до людей з хронічними захворюваннями, такими як серцева недостатність. Запитайте про небезпеку високої температури в вашому випадку у лікаря. У будь-якому випадку, важливо багато пити - вода, сік і чай добре підійдуть.