Про ранні ознаки пошкодження хребта розповів лікар Аджай Сет з лікарні Лондон-Бридж.
Симптоми пошкодження хребта
"Можливе пошкодження хребта без травми як такої", - почав лікар Сет.
Серйозні пошкодження хребта зазвичай виникають через травму, наприклад, в автокатастрофі. Хоча люди можуть виникати і нетравматичні пошкодження хребта внаслідок інших захворювань.
Ознаки та симптоми пошкодження хребта можуть включати втрату рухливості та чутливості у цій ділянці, у тому числі нездатність відчувати різницю у температурі. Інші симптоми включають втрату контролю над кишечником або сечовим міхуром, зміни статевої функції та чутливості, а також утруднене дихання, кашель або виділення виділень із легень.
Неактивний спосіб життя посилює наш біль у спині, шиї та поставі. "У багатьох людей виробилися шкідливі звички, які посилюють біль у спині та шиї. Згорбившись над нашими мобільними пристроями та утримуючи шию нерухомо протягом тривалого часу, ми можемо викликати біль, скутість і болючість, а також призвести до головного болю та спазмів шиї. "Технічна шия" також може призвести до серйозних проблем через напругу, яку ця поза робить на ваші м'язи.
Поради при вправах для зменшення болю в спині та шиї:
1. Носіть зручний одяг, який не сковуватиме руху. 2. Не змушуйте тіло приймати важкі чи болючі положення - розтяжка має бути безболісною. 3. Повільно виконуйте розтяжку та уникайте стрибків, які можуть спричинити розтягнення м'язів. 4. Потягніться на чистій плоскій поверхні, досить великі, щоб вільно рухатися. 5. Тримайте розтяжку досить довго (від 15 до 30 секунд), щоб адекватно подовжити м'язи та покращити діапазон руху.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу