Після постановки діагнозу вам не доведеться прощатись з активним способом життя.
Міфи про діабет
Життя діабетика може бути повноцінним. Активний спосіб життя та правильне харчування відіграють одну з ключових ролей у процесі лікування. Необхідність виконання фізичних вправ обмежується лише їхньою інтенсивністю.
Другий міф говорить про те, що при діабеті повністю заборонені вуглеводи. Це не так, навпаки, саме вуглеводи є головним енергетичним запасом для організму. Не рекомендовані при цукровому діабеті лише швидкі вуглеводи, які провокують різкі стрибки цукру в крові.
Третя помилкова думка: якщо правильно підібрати лікування, тоді їсти можна все, незважаючи на діагноз. На жаль ні. Препарати, звичайно, допоможуть полегшити неприємні симптоми, але головної проблеми вас не позбавлять. І саме харчування та контроль цукру в крові є головною умовою для підтримки балансу.
Четвертий міф - при діабеті не можна вагітніти. З огляду на сучасні можливості медицини, вагітніти можна. Але важливо дотримуватись однієї умови — постійний контроль глюкози в крові.
І, нарешті, п'ятий міф. Багато хто впевнений, що діабет загрожує лише людям із зайвою вагою та ожирінням. Насправді слідкувати за цукром у крові потрібно всім. Стати причиною діабету може непомітний вісцеральний жир, що огортає внутрішні органи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Психосоматика дитячих хвороб: винні не віруси, а переживання дитини