Спіруліна – це водорості темно-зеленого кольору. І вона має досить цікаві властивості. На увагу заслуговує хоча б той факт, що на основі спіруліни готують харчування для космонавтів!
Користь спіруліни
Це пов'язано з тим, що сама по собі спіруліна дуже багата на білок, який за своїм складом дуже схожий на курячий. Крім того, спіруліна містить вітаміни групи В, а ще у її складі є залізо та мідь.
Щоправда, позбутися за допомогою спіруліни анемії не вийде. Набагато більше засвоюваного заліза в червоному м'ясі і в печінці.
У складі спіруліни є омега-3 та омега-6 жирні кислоти. Але найголовніша властивість спіруліни – це її антиоксидантні якості.
Антиоксиданти перешкоджають впливу вільних радикалів, що викликають в організмі окиснення. Процеси старіння, запалення, руйнування — це результати окислення. Тому антиоксиданти нам конче потрібні. І спіруліна — наш помічник у боротьбі за молодість, а й у протистоянні онко-процесам.
Спіруліна також приходить на допомогу при алергічному риніті. Алергіки про це знають. Водорості можна використовувати як допоміжний засіб разом з антигістамінними.
Спіруліна підвищує витривалість організму, тож її люблять спортсмени.
Скільки спіруліни можна вживати за добу? Різні виробники дають різні поради, але в середньому від 2 до 7 грамів. Як порошку це до однієї столової ложки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Комплекси, які вирощують батьки в дітях
Якщо дитина падає в істерику і не хоче йти додому з прогулянки