Пошкодження нервів, спричинене високим рівнем цукру в крові, часто впливає на те, як рідини проходять через товсту кишку.
"Нічна" діарея через діабет
Короткочасні напади діареї є звичайним явищем, але коли нетримання калу хронічно виникає пізно вночі, воно може мати серйознішу причину. Іноді хронічний високий рівень цукру в крові викликає постійне ушкодження та подразнення тонкої кишки. У багатьох хворих на діабет це є основною причиною їхньої "нічної" діареї.
Численні дослідження визначили, що діабет є тригером діареї, поряд з деякими іншими шлунково-кишковими (травними) проблемами. Деякі дослідження показують, що рідкий кал є поширеною недугою серед тих, хто деякий час хворів на діабет.
Згодом у людей з діабетом може розвинутись нейропатія через високий рівень цукру в крові. Невропатія може призвести до проблем з тим, як їжа та рідина проходять через товсту кишку. Це також впливає на роботу вашої системи травлення. Іноді люди з діареєю, пов'язаною з діабетом, також зазнають нетримання калу (кишківника), особливо вночі. Це тому, що ушкодження нервів (невропатія) через діабет впливає на анальний сфінктер.
Ентеропатія є менш відомим шлунково-кишковим проявом діабету і може розглядатися як симптоми, що вражають товсту кишку.
Клінічна картина включає діарею, закреп та нетримання калу, які часто можуть бути нічними.
Характер симптомів, пов'язаних з діабетичною ентеропатією, за визначенням може бути як болісним, і часто багатогранним. Вони додали, що стеаторея, яка описує збільшення екскреції жиру з фекаліями, також була відзначена у меншості пацієнтів. Дисфункція вегетативного нерва є ключовим фактором щодо ентеропатії у людей з діабетом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
9 запитань, які допоможуть зрозуміти, що дитина думає про маму