Українці дуже полюбляють користуватись грілками. Але не кожен знає, що вона може і нашкодити здоров'ю.
Правильне використання грілки
Грілку найчастіше використовують для нагріву ліжка, щоб було тепліше спати. З такою метою нагрівають одну або кілька грілок і залишають на матраці під ковдрою на півгодини. Щоб ліжко прогрілося рівномірно, грілку можна перемістити кілька разів. Перед сном грілку варто прибрати з ліжка.
Багато людей задаються питанням: чи можна спати з грілкою? Лікарі стверджують, що робити так не варто. За ніч гумова грілка остигає і перестає віддавати тепло, а навпаки, забирає тепло від тіла на себе. Через це частина тіла біля грілки може сильніше замерзнути. Щоб цього не сталося, краще прибрати грілку з ліжка, коли вона стане ледь теплою, або просто спати без неї.
Грілку можна прикласти до тіла, щоб зігрітися самому. При цьому вкрай важливо, щоб частина тіла, яка контактує з грілкою, не хворіла і не мала запальних процесів. Щоб не обпектися, між грілкою і тілом має бути мінімум два шари одягу.
Що не можна робити з грілкою?
Не можна лягати зверху на повну грілку. Через це вона може пошкодитися і ви обпечетеся. Якщо ви хочете прикласти грілку до спини — ляжте на живіт і розмістіть на спині грілку.
Грілкою не можна обігрівати дітей — у них занадто ніжна шкіра.
Не використовуйте грілку без перевірки. Після наповнення водою потрусіть грілку над раковиною, щоб переконатися, що предмет не протікає.