Лід і спокій. Для боротьби з невеликими за масштабами розтягуваннями і синцями це ідеальна методика. Нанесіть крижаний компрес на місце пошкодження і постарайтеся деякий час перебувати в лежачому положенні. Це потрібно для того, щоб не надавати додаткового тиску на ушкоджену кінцівку або частину тіла.
Вода. Використовується для очищення і промивання ран і для лікування опіків. Якщо ви зіткнулися з опіком, то помістіть постраждалу частину тіла під проточну холодну воду, а потім накладіть холодний компрес як можна швидше. Природно, що в разі серйозних опіків домашнє лікування протипоказано, і вам потрібна термінова професійна допомога.
Безрецептурні таблетки. Серед них аспірин, нурофен та інші лікарські засоби, які часто використовуються для болю запальної природи. Потрібно використовувати дані таблетки з обережністю, оскільки при великій дозуванні один біль може змінитися інший, і замість головного болю у вас біль у шлунку. Ну а тривале безконтрольне використання знеболюючих призводить до проблем з нирками, виразці і гіпертонії.
Засоби для зовнішнього застосування. Це різного роду гелі, креми, спреї і пластирі. Вони можуть допомогти полегшити біль без серйозних побічних ефектів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен