Лікарі назвали головні професійні хвороби водіїв, які тривалий час перебувають у дорозі.
Хвороби водіїв
Найчастіше власники транспортних засобів, які використовують їх практично щодня, страждають від проблем із диханням, отруєнь чи викривлень хребта.
Водіння транспортного засобу можна порівняти з сидячою роботою, тому що тіло людини довгий час перебуває в одному положенні. Через це з роками відбуваються певні деформації хребта, що призводить до радикуліту та остеохондрозу. Запобігти негативним наслідкам водіння в даному випадку допоможуть фізичні вправи або масажі.
На другому місці за розповсюдженістю серед водіїв розмістилися отруєння токсичними речовинами. Під час їзди в організм власника транспортного засобу потрапляють чадний газ, випаровування палива та шинний пил. Наслідки це, як правило, помітні лише через роки керування.
Ситуацію посилює вживання важкої та шкідливої їжі в дорозі, що часто призводить до розладів шлунка та проблем із кишечником. Через порушення метаболізму водії нерідко страждають від ожиріння та діабету.
За словами лікарів, виправити ситуацію можна постійними пробіжками, заняттями у спортзалі та дієтою зі здоровим раціоном. При від'їзді у тривалі відрядження варто подбати про провізію та виключити вживання фаст-фуду чи напівфабрикатів.