Найвідоміший засіб для лікування ангіни —
полоскання. Полоскання при ангіні призначає лікар, відповідно формі, тяжкості та стадії захворювання. Самолікування в цьому випадку може призвести до негативних наслідків. Найчастіше для полоскань використовуються сольові та содові розчини, відвари шавлії, фурацилін. Зверніть увагу, що полоскання — це допоміжне, а не основний засіб лікування ангіни. Полоскання допомагають вимити з мигдалин наліт і бактерії, але не вирішують внутрішню і основну причину ангіни — наявність інфекції.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Народні рецепти від головного болюЩо стосується
медикаментозної терапії, насамперед, необхідно знати, що антибіотиками (переважно пеніциліном) лікують тільки ангіни, викликані бактеріями. При вірусних та грибкових формах застосовувати антибактеріальну терапію протипоказано. Крім того, не забувайте, що антибіотики п’ються курсом, припинення їх прийому одразу після полегшення симптомів, може вкрай негативно позначитися на здоров’ї. Щоб точно визначити збудник ангіни треба провести аналізи, які при сучасній діагностиці застосовуються тільки в тому випадку, якщо хвороба проходить важко або запущена.
Амбулаторне лікування передбачає прийом більш м’яких препаратів, переважно на основі натуральних рослинних компонентів, що мають мінімальну ймовірність побічних ефектів. Препарат Тонзипрет призначений для лікування болю в горлі, що викликаються такими хворобами як ангіна, фарингіт, ларингіт, тонзиліт. Екстракт гваякового дерева, який містить Тонзипрет, успішно лікує запалені мигдалини і горло, а лаконос стимулює вироблення В-і Т-лімфоцитів і гамма-інтерферону, ефективно бореться з інфекцією. Ще один компонент Тонзипрет, червоний стручковий перець, містить алкалоїд капсаїцин, який швидко усуває біль у горлі. Дослідження показали, що застосування препарату Тонзипрет при болі в горлі ефективне в більш ніж 98% випадків.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
які є симптоми туберкульозу.