П'ють настої і відвари з меліси лікарської (1:10) по столовій ложці 3-4 рази на день. Плоди костяниці використовують в свіжому вигляді, у вигляді варення, морсу і сушеними. Допомагає ванна зі свіжої вівсяної соломи (0,5-1 кг), роблять припарки з солом'яного вівсяного січення (30-40 г на 1 л води).
Болі в суглобах можуть бути обумовлені зашлакованістю організму, в першу чергу, кишечника
Стовчені насіння вишні і її плодоніжки у вигляді відвару (1 ст. ложку) пити 3-5 раз на день до їди по 2-3 столових ложки після того, як відварять 15-20 хв. у склянці води.
Змащують їх на ніч топленим свинячим салом, накладаючи зверху пергаментний папір (для компресів) і обов'язково укутавши шерстяною тканиною. Можна використовувати старе свиняче сало, розмолоте на м'ясорубці і змішане з невеликою кількістю меду.
При порушенні рухливості суглобів після травми.
беруть 100 г свинячого жиру і столову ложку куховарської солі, втираючи все це в область суглоба, одягнути зігріваючу пов'язку.
Порошок кори верби або осики приймають в сухому вигляді по 0,5 чайної ложки 3 рази на день, запиваючи теплою водою або у вигляді настою по 1-2 ст. ложки 3-4 рази на день до їжі.
Свіжим листям лопуха обгорнути на ніч хворі суглоби.
Корінь лопуха використовують у вигляді порошку, екстракту, настою. Порошок в суміші з медом 1:1 приймають по ст. ложці 3-5 разів на день. Екстракт готують з порошку кореня з медом 1:1, 1 ст. ложку наполягають 5-7 днів в стакані горілки і п'ють по ст. ложці 3-5 разів на день. Настій готують із столової ложки подрібненого кореня наполяганням 1-2 години в склянці окропу і п'ють по 2 ст. ложки настою 3-5 разів на день.
Корінь лопуха в свіжому вигляді або сік з нього володіють найбільшою ефективністю. Свіжу траву полину гіркою у вигляді свіжоприготованого соку або згущеного настою використовують у вигляді компресів. Краще всього брати молоду траву, а для пов'язок свежерастертую.
При запалення суглобів.
Кульбаба (корінь і трава): 1 ч. ложку залити 1 склянкою окропу, настоювати 1 годину. Приймати настій по 1/4 склянки 4 рази на день за 30 хвилин до їжі.
Верба біла (кора): 1 ч. ложку сухої кори залити 2 склянками охолодженої кип'яченої води, настоювати 4 години, процідити. Приймати по півсклянки 2-4 рази до їди. Паралельно дуже добре робити компреси з відвару вербової кори.
Ялівець (голки) - 5 ст. ложок, цибулиння - 2 ст. ложки, шипшина (ягоди) - 3 ст. ложки.
Компоненти подрібнити, залити 1 л окропу, варити на повільному вогні 10 хвилин, наполягати ніч, процідити і випити за день в декілька прийомів. Курс прийому 1 - 1,5 місяця.
Очищення суглобів.
Болі в суглобах можуть бути обумовлені зашлакованістью організму, в першу чергу, кишечника. Після очищення кишечника і печінки проводять очищення суглобів. Для цього в перший день такого чищення з ранку всипають в маленьку емальовану каструлю з щільною кришкою 20-30 лаврового листя і заливають 2 склянками води. Кип'ятять 5-7 хвилин. Після цього краю каструлі під кришкою обмазують напіврідким тестом, щоб не втратити ефірні масла і наполягають без кип'ячення в гарячій духовці. Відвар фільтрують і п'ють в теплому вигляді маленькими ковточками до ночі. Живлення протягом дня краще підтримувати вегетаріанське. На другий і третій день повторюють процедуру повністю. Якщо з'являється часте сечовиділення (кожні 30 хв.) - Це означає, що солі зачинають інтенсивно розчинятися і це дратує сечовий міхур. Через тиждень курс лікування повторюють.
Слід ще раз підкреслити, що вищеописаній методиці очищення суглобів повинне передувати очищення кишечника. Тільки при повному очищенні кишечника від шлаків може початися повне зцілення організму, оскільки багато захворювань, їх стадії і ступені пов'язані з зашлакованностью печінки та кишечника.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини