Щоденна турбота про білосніжну посмішку - найкращий спосіб вберегтися від нальоту на зубах, не залишаючи йому не єдиного шансу. Що потрібно для цього?
Як вберегтися від нальоту на зубах
* Відвідування стоматолога хоча б 2 рази на рік.
* Професійне чищення зубів (по можливості 1-4 рази на рік).
* Вживання зелених яблук, які допомагають зубам залишатися білими. Схожу дію має і морква.
* Відмова від шкідливих звичок (алкоголь, куріння).
* Вживання кави та чаю в розумних кількостях. До речі, щоб знизити кавово-чайний наліт на зубах, рекомендують пити ці напої через трубочку.
* Застосування кокосового масла. На думку зарубіжних стоматологів, втирання цієї олії в ясна і зуби зберігати кислотний баланс і білизну зубів.
Як позбутися від нальоту на зубах: ефективні рецепти.
1. Харчова сода.
- Не дивлячись на велику кількість критики, харчова сода залишається головним відбілюючим засобом для зубів в домашніх умовах. Ось тільки потрібно пам'ятати, що вона не безпечна, і при частому застосуванні руйнує зубну емаль.
- Оптимально застосовувати соду 1 раз на тиждень, використовуючи її замість зубної пасти протягом 2-3 хвилин. Процедуру чистки завершити звичайною пастою.
- Іноді соду змочують лимонним соком для очевидного відбілюючого ефекту.
2. Активоване вугілля.
Активоване вугілля також видаляє жовтий наліт. Для чищення зубів таблетку подрібнюють на порошок, і втирають за допомогою щітки. На завершення зуби чистять зубною пастою.
3. За допомогою жорсткої щітки.
Жорстка щітка ефективно відбілює зуби без допоміжних засобів. Але, також як і сода, вона пошкоджує зубну емаль. Тому досить користуватися нею впродовж тижня.
4. Відбілююча паста.
Професійна відбілююча паста також застосовна в домашніх умовах. Ось тільки вибирати її потрібно, не грунтуючись на рекламі. Краще відвідати стоматолога, який підкаже надійний продукт, або придбати спеціальну пасту в аптеці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Чому діти не сплять ночами?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою