Олія чайного дерева. На думку багатьох косметологів, це найефективніший засіб від прищів у початковій стадії. Для лікування просто наносьте нерозбавлену олію на прищик і не змивайте.
Зробіть відвар з
маргаритки багаторічної (столова ложка сухої трави на 200 мл води), дайте настоятися, заморозьте його кубиками в морозильній камері. Цими шматочками льоду регулярно протирайте спину, а потім обполіскуйте чистою водою.
Сік алое. Це доступний і натуральний засіб, що зцілює запалення шкіри і приносить відчутну користь при боротьбі з прищами. Позбутися висипань допоможе такий рецепт. Розтовчіть у порошок 20 таблеток стрептоциду і розбавте соком алое до отримання густої маси. В отриману суміш додайте три краплі йоду. Увечері змастіть ліками кожен прищик і залиште на всю ніч. Вранці вмивайтеся з використанням дьогтьового мила.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що вилікує подорожник: корисні властивості рослиниЩе один хороший засіб: подрібніть кілька листків алое
і залийте їх склянкою холодної кип'яченої води. Витримайте годину, а потім прокип'ятіть протягом двох хвилин. Процідіть і, трохи остудивши, накладіть кашку з алое на уражену шкіру на 15 хвилин. Потім вмивайтеся прохолодною водою.
Блакитна глина. Запобігти появі прищів на обличчі, а також прибрати вже наявні можна, якщо регулярно (2 рази на тиждень) робити маски від прищів з блакитної глини. Для цього змішайте по одній столовій ложці порошку блакитної глини, лимонного соку, настоянки календули і кип'яченої води. Нанесіть маску на обличчя на 10 хвилин, потім змийте прохолодною водою.
Візьміть 50 г подрібнених коренів
лопуха великого, залийте літром холодної води, кип'ятіть півгодини. Відвар процідіть і використовуйте для ванни. Приймайте ванну щодня протягом двох тижнів.