Прополіс, мед і шипшина - натуральні ліки проти гаймориту
15:30, 24 Лист 2016 · Категорія: Народна медицина · Переглядів 1826 ·
Статистика захворювання свідчить про те, що при лікуванні гаймориту народними засобами відсоток позитивних результатів досить високий. Існує безліч рецептів крапель, відварів і мазей. Обов'язковою умовою будь-якої домашньої терапії є промивання носових пазух розчином хлориду натрію (або простої кухонної солі) перед закапуванням будь-якого складу.
Спробуйте!
Інгаляції з прополісом
Закип'ятіть в каструльці 2 літри води. Додайте дві чайні ложки спиртової настоянки прополісу (відпускається в аптеці без рецепта). Дихати парою, схилившись над каструлькою і загорнувшись рушником. Не застосовується при алергії на продукти бджільництва і для дітей.
Краплі на основі меду
Ретельно подрібнити 4 грами трави чистотілу. Змішати з медом і соком алое в рівних об'ємних частинах. Закапувати три краплі в кожну ніздрю (при двосторонньому гаймориті) до 5 разів на добу. Протипоказання такі ж, як і в описаному вище рецепті.
Олію шипшини або олію обліпихи можна закопувати в ніс до 5 разів на день. Має пом'якшувальну дію і загоює. Ефективно як при гострому, так і при хронічному гаймориті. Не застосовується у дітей молодших 2 років. Лікування травами
В емальований або скляний посуд з кришкою відміряйте по дві столові ложки ромашки аптечної, шавлії лікарської, лаванди, звіробою і евкаліпта.
Додайте по одній ложці череди і деревію. Ретельно змішайте трави. Три столові ложки готового збору залийте двома літрами окропу, накрийте кришкою і дайте настоятися при кімнатній температурі протягом півгодини. Приймати проціджений відвар по 100 грам через кожні три години. Відвар можна використовувати для інгаляцій, які краще проводити перед сном.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен