Сучасна медицина не завжди притримується думки що фармацевтичні препарати є панацеєю і рекомендує більш "бюджеті" варіанти:
1. Настійка елеутерокока. Підвищує стійкість організму до стресів, допомагає підлаштуватися під самі різні погодні умови, в тому числі під спеку, задуху і брак кисню. Рекомендується пити по 25-30 крапель на день протягом двох тижнів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли болять та скриплять коліна2. Лист обліпихи. Відвар з листя обліпихи допомагає підтримати в спеку судини, знижує ризик утворення тромбів (як відомо, в спекотну суху погоду через те, що організм швидко витрачає воду, кров стає більш густою). Для приготування відвару вам знадобиться склянка окропу і столова ложка листя обліпихи.
3. Квітки календули. Мають потужну протизапальну дію. Щоб приготувати чай з ними, візьміть дві столові ложки квіток на півлітра води.
4. Таволга (або лабазник). Береже слизові оболонки від пошкоджень. Настій таволги дуже корисно пити, коли на вулиці сухе повітря: він пом’якшує горло. Заварювати чай легко: берете чайну ложку з гіркою на склянку окропу.
5. Меліса. Відмінний природний енергетик, який особливо важливий влітку в спеку, коли спека породжує загальну слабкість. Заварюйте мелісу як чай: чайна ложка трави на склянку окропу. Пити можна, як в гарячому вигляді, так і в охолодженому. До речі, якщо охолодити чай і додати сік лимона з гілочкою м’яти, отримаєте прекрасний освіжаючий лимонад.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
які є лікувальні властивості часнику.