Як зміцнити волосся за допомогою народних засобів
Відвари, настої, екстракти та мазі на основі лікарських трав - достатньо простий, недорогий і при цьому дуже ефективний спосіб допомогти волоссю "у важку хвилину", яка наступає, як правило, в кінці зими і в кінці літа. У домашніх умовах найчастіше використовують відвари, оскільки їх легше приготувати.
Варто відзначити, що перед вибором того чи іншого комплексу трав, потрібно визначити, якого типу в тебе волосся.
Якщо твоє волосся схильне до сухості - трави повинні володіти м'якою дією (ромашка, кропива, календула, хміль).
Жирному волоссю підійдуть трави з дубильними речовинами і в'яжучим ефектом (шавлія, кора дуба, материнка).
Для волосся нормального типу корисними будуть відвари кореня лопуха і лепехи.
Народні рецепти зміцнення волосся
Якщо ти вирішила надати життєвих сил волоссю з допомогу трав, зверни свою увагу і на такі, як плющ, ялиця, чебрець, мати-й-мачуха, оман, череда.
Для приготування відвару візьми будь-яку з вищевказаних трав, залий окропом (1 ст. Ложка сухого зілля - 1 склянка води), потримай на мінімально слабкому вогні до 15 хвилин і дай настоятися 2 години. Після чого проціди і обполосни волосся після миття отриманим відваром. Повторювати такі процедури бажано на протязі місяця при кожному митті голови.
Добре допомагає зміцнити волосся і повернути йому блиск відвар листя обліпихи і деревію. На жирне волосся відмінно діє ополіскування розчином гірчичного порошку, однак застосовувати такий засіб потрібно не більше двох разів на тиждень і не використовувати після сушіння феном.
Відчутний ефект дає також використання масок з прополісу, рожевої глини, оливкової олії або соку подорожника.
Пам'ятай, якщо ти вирішила зміцнювати волосся за допомогою трав, необхідно це робити регулярно протягом місяця. А далі вже дивися по ситуації.
Також слід зазначити, що не завжди тьмяні локони - ознака відсутнього догляду, іноді це може бути проявом захворювання внутрішніх органів або наслідком неправильного харчування, адже краса волосся також багато в чому залежить від того, чи достатня кількість вітамінів (особливо Е і D) і мінералів отримує твій