Теплу зиму важко переносять в першу чергу ті, що страждає на бронхіальну астму та серцево-судинними захворюваннями. Тепла зима супроводжується зниженням атмосферного тиску, який впливає на гіпотоніків. В результаті таких атмосферних коливань вони починають страждати від задишки і відчуття нестачі повітря.
Також складності з диханням через нестабільну вологому і теплому зимової погоди виникають у астматиків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спортивна зима: тренуємо усі групи м'язівЩе одна категорія людей, які можуть погано почуватися в таку зиму, як зараз, - це алергіки. За словами Наталії Нассібулліной, у цих людей на тлі погодних коливань знижується рівень лейкоцитів у крові, через що посилюється схильність інфекційним захворюванням.
Також на теплу зиму погано реагують метеочутливим громадяни, у яких починає страждати вся вегетативна нервова система.
У моменти магнітних бур, характерних для нестійких зим, порушується робота гіпофіза, який відповідає за функціонування всіх залоз внутрішньої секреції, змінюється обмін речовин, збиваються біоритми, погіршується сон, потім з'являються неврози і хронічна втома.
Людям варто тренувати вегетативну нервову систему, щоб легше переносити погодні аномалії. Для цього слід ходити на масаж, висипатися, більше гуляти на свіжому повітрі і регулярно харчуватися.