Як правило, тут і проявляється готовність і здатність кинути палити. За його словами, блокувати абстинентний синдром не так важко, як побороти себе психологічно. І перш за все потрібно проаналізувати, як манера куріння пов'язана з мисленням і поведінкою. Наприклад, спрацьовують чи стереотипи "закурити в компанії" або "закурити після їжі" на бажання взяти сигарету знову. Все це потрібно аналізувати і бути готовим змінювати.
Якщо є такий ресурс і готовність до того, щоб зрозуміти і змінити себе, тоді ти здатний кинути палити. Але для цього повинні бути якісь стимули, якась внутрішня готовність себе міняти.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як куріння впливає на зір?Причому такий підхід стосується не тільки куріння, але і будь-яких форм залежної поведінки.
Раніше повідомлялося, що відмова від шкідливої звички, а саме від куріння сприяє зростанню здорових клітин і усуває мутації, які призводять до раку легенів. Зазвичай вважалося, що ці зміни назавжди залишаються навіть у колишніх курців. Однак з'ясувалося, що якщо людина кидає курити, то клітини, які не були пошкоджені тютюновими токсинами, поступово заміщають клітини з генетичними мутаціями. Таким чином, легені здатні відновлюватися навіть в самих, здавалося, запущених випадках, підкреслюють медики.