Діти погано висипаються і погано засвоюють матеріал, якщо уроки починаються до 8 ранку.
Початок занять в школі
Під час пандемії багато шкіл у різних країнах світу перейшли на віддалений режим роботи. Таким чином було поставлено вимушений експеримент з дистанційної освіти безпрецедентного масштабу. Оскільки у різних регіонах заняття у віддаленому режимі починалися у різний час, у дослідників з'явилася можливість проаналізувати як пов'язані між собою час початку занять та успішність. Втім, жодних дивовижних відкриттів не було.
Знову підтверджено інформацію про те, що пізніший початок занять у школі позитивно впливає на успішність, тобто на отримання хороших оцінок. Це допомагало їм краще засвоювати новий матеріал.
Однозначно підтверджується, що заняття до 8 ранку приносять більше шкоди, ніж користі, так що дітям і підліткам слід таки давати спати довше. Автори дослідження, природно, враховували різні чинники, включаючи загальну тривалість сну школяра, його режим дня, корисні та шкідливі звички, а також загальний стан здоров'я. З урахуванням цього дослідники стверджують, що школам годі було практикувати ранній початок занять.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Дитячі щедрівки і посівалки на Маланки і Василя
Чи можна дітям купатися в ополонці на Водохреща?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою