Вода, яку п'ємо після пробудження стимулює кровообіг, підтримує баланс лімфатичної системи.
Ранкова вода
На думку лікарів, пити воду в достатній кількості справді важливо, але робити це потрібно з розумом. Наприклад, людям із гіпертонією, схильністю до сильних набряків та сечокам’яною хворобою від такої звички краще відмовитися.
Сьогодні можна зустріти безліч порад стосовно того, яку воду краще пити для здоров’я: гарячу чи холодну. У першому випадку вона нібито допомагає вирішити проблеми із жовчним міхуром та покращити травлення. А в другому – бореться з підвищеним тиском, виводить каміння з нирок, стимулює імунітет та очищує організм від шлаків. Але медики наголошують, що майже всі ефекти холодної та гарячої води вигадані. Холодну воду (або іншу рідину) доцільно пити лише за одного стану – якщо у вас стався тепловий удар. А гаряча вода допомагає лише при переохолодженні організму. Інших показань на лікування водою немає.
Є і явний негативний ефект від експериментів з температурою води, що вживається натще. Чим сильніше відрізняється температура води від температури тіла, тим більше вона подразнює шлунок, що порушує його моторику і погано позначається на загальному самопочутті, попереджають гастроентерологи. Тобто найбільш корисною для організму є вода кімнатної температури.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як покращити здоров'я дітей від народження та до 4 років?
Чому мамам хлопчиків дуже пощастило?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою