Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препарати







Піфламін

-


Інструкція


Загальна характеристика:

основнi фiзико-хiмiчні властивостi: таблетки, вкриті оболонкою, жовтого кольору, з двоопуклою поверхнею. На поперечному розрізі видні два шари;

склад: 1 таблетка містить піфламіну 125 мг;

допоміжні речовини: цукор молочний, целюлоза мікрокристалічна, магніюстеарат, тальк, м етилцелюлоза, титану двоокис, тропеолін 0.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються при захворюваннях печінки та жовчовивідних шляхів. Код АТС А 05А Х 10.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Гепатопротекторна дія піфламіну пов’язана з антиоксидантними, мембраностабілізуючими, протизапальними, метаболічними властивостями біологічно активних речовин (полі фенолів, амін окислот) трави гороху посівного, а також з їх нормалізую чим впливом на процеси жовчоутворення та жовчовиділення.

Фармакокінетика. Не проводились дослідження.

Показання для застосування. Піфламін призначений для патогенетичного лікування хронічних уражень печінки – гепатозів, гепатитів вірусного та токсичного походження.

Спосіб застосування та дози. При I стадії активності хронічного ураження печінки добова доза – 2 таблетки 3 рази на добу. Тривалість прийому 21 - 30днів. При середньому ступені активності захворювання курс лікування рекомендується продовжити до 45 днів. У дітей віком від 3 до 7 років призначають 1/3 таблетки 3 рази на добу; від 7 до 14 років – 2/3 таблетки 3рази на добу; старше 14 років – 1 таблетка 3 рази на добу. Вагітним та жінкам, щогодуюють груддю добову дозу зменшують у 2 рази. Препарат застосовують за 30 хвдо їжі, не розжовуючи і запиваючи невеликою кількістю води.

Побічна дія. Для терапевтичної дози не встановлена.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. З обережністю застосовувати у хворих на гіпоацидні стани шлунково-кишкового тракту. Дитячий вік до 3-х років.

Передозування. При застосуванні великих доз препарату потрібен контроль за станом печінки (прооксидантна дія полі фенольних сполук). При передозуванні препарату можливі біль у правому підребер’ї, відсутність або зниження апетиту, нудота, блювання, металевий смак або гіркота у роті, диспепсія, загальна слабкість, свербіж, підвищення температури.

Особливості застосування. Незважаючи на відсутність даних про несприятливий вплив піфламіну на організм жінки в період вагітності та годування груддю, на організм плода та немовлят препарат призначають лише за показаннями та під контролем лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Піфламін як полі фенольний препарат може утворювати комплекс з солями важких металів, втрачаючи при цьому свою фармакологічну активність. Препарат не можна призначати разом з альмагелем, препаратами вісмуту та лікарськими засобами, які містять важкі метали.

Умови та термін зберігання
. Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці. Термін придатності – 5 років.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus