Люди стають ревнивими, відчуваючи невпевненість в собі. З'являється схильність до перебільшення, тривожні комплекси. Найчастіше ревнощі проявляються у людини, яка схильна до полігамії, коли вона розуміє, що сама могла би собі дозволити зробити щось таке, чим можна спричинити ревнощі, і очікує цього ж від іншої людини. Цілком імовірно, що у ревнивця в минулому було бурхливе життя, наповнене декількома партнерами в один час.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи потрібно зізнаватись у зрадіУ маніакальних ревнивців будь-який крок партнера в сторону своїх інтересів приймається за спробу зради, що провокує бурхливий скандал. Іноді партнери ревнують до минулого, постійно нагадуючи про колишнє сімейне життя, що дуже згубно відбивається на стосунках. Тому з новими відносинами життя повинне починатися спочатку.
Якщо ревнощі переступили всі межі, і для нормального життя не залишилося місця, варто звернутися за допомогою до психолога. Фахівець допоможе позбутися від усіх комплексів, побороти страх і налагодити відносини, але психологу потрібно сприяння з боку ревнивця.
Перш ніж бігти за допомогою, розберіть проблему самотужки. Чи дійсно партнер дає привід для ревнощів, чи є підтвердження його невірності? Якщо такі випадки були, то боротися з ревнощами безглуздо.
Ревнивець повинен поставити себе на місце партнера і подумати, що він би робив, якби до нього ставилися з такими підозрами. Це змусить переглянути свої дії і змінити своє ставлення.
Не завадить підібрати зручний момент для душевної розмови з другою половинкою, розповісти спокійно про свої почуття і дати можливість розвіяти сумніви. Потрібно вірити в кохану людину, вірити в свої сили, адже відносини будуються на довірі. У більшості випадків ревнощі безпідставні, і не варто мучити себе і партнера своїми домислами.