У першу чергу, постарайтеся навчитися вставати без будильника. Усередині кожного з нас є свій особистий годинниковий механізм, створений природою і працюючий в рази краще будь-яких будильників. З вечора налаштувавшись і давши собі команду прокинутися о 6:00, у вас є всі шанси встати саме в цей час. Більше того, ваш організм так відрегулює всі свої системи, що прокидатися ви почнете трохи заздалегідь, і, відкривши очі, дійсно будете ясно міркувати.
Для кращої «настройки» внутрішніх годин вам необхідне тренування, тому спочатку краще підстрахуватися і завести будильник, наприклад на 6:10. До речі, використовуйте для підйому приємну і спокійну мелодію для дзвінка з поступово наростаючою гучністю.
Прокинувшись, не поспішайте вставати. Допоможіть своєму тілу прокинутися. Лежачи, зверніться думкою до своїх ніг, відчуйте їх, поворушіть пальцями.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як навчитись встигати все робити Потім повільно змініть положення тіла, відчуєте текстуру простирадла, відчуйте своє тіло в цілому. Не відкриваючи очей, трохи потягніться і глибоко вдихніть - постарайтеся вловити запахи, «включити» систему нюху. Після цього прислухайтеся до шелесту, до звуків вуличного руху за вікном. Тепер можна відкрити очі і повільно оглянути кімнату. Можете потягнутися знову, тільки тепер уже трішки сильніше, розминаючи мускулатурную і кісткову системи.
Неодмінно широко посміхніться самій собі: організм відреагує і тут же викине в кров дозу серотоніну - гормону радості. Повільно піднімайтеся з ліжка, але не поспішайте з ранковою зарядкою, нехай ваше тіло ще трохи «розігріється». Тепер пора піти вмитися і приготувати собі смачний сніданок.