Не варто легковажно ставитись до цього аксесуару, адже він знаходиться на вашому зап'ясті більшу частину дня, а тому безпосередньо впливає на кисть, зокрема занадто тісні чи важкі годинники можуть спричинити серйозні неприємності, аж до формування гігроми чи інших утворень, шишок на кисті.
Я переконалась в цьому на власному прикладі, адже спершу не зважала на застереження, носила доволі масивний годинник, проте після періодичного болю в зап'ясті, вирішила замінити його на більш делікатний і після тривалого вибору зупинилась на магазині
watch.24k.ua, де ви зустрінете прикрасне співвідношення ціни і якості, а також широкий вибір годинників, як жіночих, так і чоловчих.
Основні критерії вибору наручного годинника:1. Бренд. Якісний годинник - це зазвичай годинник відомої марки. Такі компанії дбають про свою репутацію, а тому створюють якісну продукцію. Повірте, брендовий годинник - це вартісна інвестиція.
2. Стиль. Тут вже все залежить від вас. Якщо ви завжди користуєтесь гдинником, то найкраще обрати кілька варіантів, класичні і спортивні, можливо навіть коштовні. Все залежить від того, для якого вбрання він слугуватиме доповненням.
3. Функції. Зараз годинник все більше стає схожим на маленький комп'ютер, вміщуючи в себе більше функцій, ніж просто показник часу. Тут знову ж таки треба відштовхуватись від вашої мети: спортсмени обирають собі годинники, які заміряють їм кроки, з таймером та будильником, якщо ви любите плавати - тоді водонепроникні моделі саме для вас. Якщо ви бізнесмен - то класичний варіант з достоїнством підкреслить ваш строгий стиль. Знову ж таки варто зважати на фізичні властивості: вагу, довжину та міцність ремішка чи цепочки - це допоможе уникнути зайвих витрат в подальшому.
4. Географія. Те, хто виробник годинника також відіграє свою роль. Всім відомі надійні механізми швейцарських годинників, які виготовляються за спеціальною технологією, служать безліч років, а відповідно і коштують дорого. Хорошою якістю відзначаються також японські, російські, німецькі, американські та італійські вироби. Вони виготовляють зазвичай копії швейцарських годинників, проте в цій ціновій категорії мають свої переваги.
5. Механізм. Те, який годинник обрати: механічний чи електронний залежить від вашого стилю, віку та статусу. Оскільки перший варіант більш класичний, елегантний та стриманий, а другий чудово підійде молоді, активним людям, які надають перевагу спортивному стилю чи стилю casual.