Ці стосунки вас не окрилюють, зустрічі з приємних перетворюються у насичені страхами та хвилюваннями, виникають взаємні підозри, частішають сварки...
Процес з’ясування, хто правий, хто винен, протягом всієї комунікації. Спілкування засновано на взаємних претензіях. За принципом осуд-виправдання. Змін та поліпшення не відбувається ні з одного, ні з іншого боку. Навіть якщо один партнер намагається виправити ситуацію, або підлаштуватися під бажання іншого, в його діях знаходяться похибки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи існують стосунки на відстаніОднією із ознак є самооцінка, рівень якої десь нижче плінтуса. Успіхи партнера сприймаються критично, з заздрістю і невдоволенням.
Саморозвиток йде на другий план, потенціал ставиться під сумнів. Партнер піднімає свою самооцінку за рахунок пониження самооцінки другого. Подяка відсутня.
Перепади настрою – від показної веселості до драматичною істерики, від любові і турботи до гніву і люті. Відмова пояснити причину, паузи в розмовах, театральний догляд в нікуди, маніпуляції з телефоном – ігнорування дзвінків, переривання розмови. Остання фраза повинна залишатися за тим, хто правий.
Недовіра. Образа на те, що партнер може насолоджуватися життям самостійно, ще гірше – з кимось іншим. Емоційний шантаж на почутті провини. Ревнощі до друзів, родичів, до протилежної статі. Бажання бути центром всесвіту, а також влади над партнером і його повного послуху.
Якщо ви замічаєте за вашими стосунками такі ознаки - прощайтесь з ними, адже ніякого щастя чи перспектив вони вам не несуть.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
як стати впевненим у собі.