Подарунки обирають зазвичай за уподобаннями людини, якій дарують, але коли ідей немає, вибір падає на звичайні речі, де фантазії не треба. Однак годинник дарувати заборонено! Чому? Читайте про це у "Країні Здоров'я".
Загалом існує два забобони щодо такого подарунку. Перший пов'язано з тим, що не можна дарувати годинник один одному люблячим людям. Кажуть, що поки годинник йдуть, ви будете разом, але як тільки зупиняться, припиняться і відносини. За деякими народними прикметами такий подарунок призведе до того, що чоловік або дружина буде вам зраджувати або, принаймні, обманювати. В принципі, з цієї ситуації нескладно викрутитися, не взявши в дар, а викупивши годинник у коханої людини за гривню, до прикладу. Символічна плата - і годинник вже не завадить вам бути разом.
Другий варіант цих забобонів ще трагічніший. У цьому випадку годинник асоціюють з людським серцем. Спочатку воно йде нормально, але як тільки у механізмі з'являються які-небудь неполадки, починає барахлити, а з часом зупиняється. Так, на жаль, трапляється і з серцевим м'язом людини. У Китаї, наприклад, годинник можуть подарувати, запрошуючи на похорон. А в Європі вірять, що подаючи людині як подарунок годинник, ви тим самим укорочуєте його життя: коли припиниться хід годин, припиниться і його життя.
З іншого боку, годинники - для людини це постійний помічник. Що ми можемо зробити без годинника? Годинник так необхідні нам: кудись поспішати, щось зробити, коли зупинитися. Самі елементарні і складні справи - все це ми встигаємо завдяки годинах! До того ж, стильні годинники ще нікому не завадили в якості аксесуара, а також у вигляді яскравого акценту в інтер'єрі кімнати. Так що, дарувати чи не дарувати годинник - кожен вирішить самостійно.